۸ دیدگاه

 • فقط سیب گفت:

  اعلام می داریم که آغا جان، چیزی به نام سلول های خاکستری مغز وجود ندارد. دقت بفرمایید که مغز بخشی دارد، در قشرش (!) که خاکستری رنگ است. این بخش تشکیل شده از بخشی از نورون های مغزی (اجتماعی از جسم سلولی نورون های مغزی که این نورون ها همون سلول های مغزی بودندندی). یعنی شما برای فهم بهتر خودت بگو که بخش خاکستری مغز همون سبیل سلول های مغزی ات است. این را گفتیم نه اینکه گفته باشیم، بلکه تا اینکه شیخمان شیخ که هست، هیچ، علامه نیز باشد.

  و نیز اعلام می داریم که نمی دانستیم سبیل این همه مفیدالفایده است. سبیل خاهیم گذاشت ازین پس. و آب و کود به آن خاهیم داد (میشه به صورت اقتصادی عمل کرد و از ترشحات بینی استفاده کرد و با دستمال این آب و کود گران بها رو به فنا نداد و سبیل هارا غنی کرد) و آنگاه که رشد کرد تابش خاهیم داد و افتخار خاهیم کرد به سبیل هایمان. اقتصادی تر هم هست با توجه به اینکه هزینه های آرایشگاهی بالا رفته و در معرض خطر ایدز هم کمتر خاهیم بود)

 • mohaddese گفت:

  سبیل نهایت عشق است یک عشق الهی..
  این جمله حتما یادم میمونه!
  عالی بود

 • شاهد گفت:

  در اسلام سبیل جایگاهی ندارد و دستور به کوتاه نگه داشتن آن است. تا آنجا که اگر سبیل روی لب آید و هنگام خوردن غذا یا نوشیدنی تر شود نجس است. و دستور به تراشیدن یا لااقل روی لب است.
  اما ریش گذاشتن دارای جایگاه است. حداقل آن تفاوت بین زن و مرد است. با موی کوتاه یا بلند مرد یا زن بودن مشخص نمی شود و در ظاهر افراد موی صورت نشان این تفاوت است.
  گذشته از اینکه فواید بسیاری در گذاشتن ریش از جمله محافظت از مینای دندان و … بیان شده است.
  موفق باشید

 • ساتراپ گفت:

  kheyli jaleb bood makhsooosan hasrate boze 😀 😉

 • شیخ شرمنده ؛ این پستت رو نخوندم انشالله هر وقت خواندم برایت کامنت میذارم !

 • homa گفت:

  عالی .. فتو بلاگ شما عالی ..
  اُملت را باید با اشنتها میل نمود 🙂

 • امیر مسعود گفت:

  این گونه بود که فرقه سیبیلزم چشم به جهان گشود !!
  قفط علما نگفتند اگه فردی که سیبیل داشته و بنا به دلیلی ، عمدتا جبری ، مجبور به آینه کردن شود ، چه تاثیری بر فعالیت و راندمان سلول های احیانا خاکستری میگذارند ! ؟

 • شبه پوکر فیس گفت:

  جالب بود حال معلوم نکردید خانم ها یی که این پست را می پسندند نیز عایا در فرقه ضدسیبیلیسم قرار دارند؟:دی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجرا شده توسط: همیار وردپرس