زاد روزم مبارک

انحنای فضا توسط یک سنجاب، مرگ یک دم کنی، زمانی که چرنوبیل درخت می کارد، قورباغه ای نسبیت را اثبات می کند، زنی(آدم فضایی) در فیلم چارلی چابلین موبایل صحبت میکند، شلوارکم از خال خالی بودن متنفر است، می تونم برای چند لحظه روحتون رو قرض بگیرم؟ مایکل جکسون آن دنیا لری می خواند، میخواهم بعد چهارم را خزعبل سرایی بنامم، سرنوشتم در حال تصحیح شدن است انگار نیم نمره کم داده اند، یادم می آید خیام شعرهایش را تایپ می کرد آخر دورنگار خانه ی حافظ اینا از بخارا تماس خارجه داشت، نمی دانید چقدر دوست دارم گوجه بخورم، طعم لذیذ قهوه ی سیبری را می دهند، چند کیلو تنهایی لطف کنید…
در شلوغی مقداری ناخن می خورم، نمی دانید چقدر از نیوتون متنفرم با آن کلاه شاپو اش شبیه واترقیده های تایلندی است. جوراب مهربانی ام را با پودر دلجویی شسته ام بوی خوبی دارد. هیچ می دانستید پنگوئن ها از بمبهای ناپالم استفاده می کنند، دیروز دیوار قلبم را دور چینی کردم و حصار کشیدم تا کسانی که داخلشند به راحتی در نروند،فاکس ریور، جایتان خالی دیروز تکنوازی گیتار برقی را در دستگاه ماهور شنیدم همچون لیسیدن یک لیسک بادوم زمینی بود! جتی هست که بتواند (گردباد آبی (!) Hurricane) ذهنم را با عبور از مرکزش خنثی کند؟ جرا در برف رعد و برق نمی زند؟ سوالی که با پرسیدنش همه سکوت می کنند و لبخند می زنند! آه ای لبخند قدرتت آنقدر زیاد است که دو گوشه لب را از هم دور میکنی،ظالم! من مدتها جنگیدم برای یک لبخند!

شیخ 18 ساله
شیخ ۱۸ ساله

اتاقم بوی کشک بادمجون می دهد، کشک از شوریدگان است و کره از خجالت منشان! راستی جه کسی پنیر را بر سر نیزه کرد؟ فکر می کنم ماکس پلانک بود! آری در جنک جهانی سوم علیه چوب بدستان ورزیل! کسی چیزی از مولسیون عاطفه  می داند؟ هرکه می داند انگشتش را داخل بینی اش کند، کتاب قواعد آنگولوساکسونی ام پاره پاره شده است آخر در اثبات بزرگ بودن انگشت کوچکم دچار ابهام شده ام، یادش بخیر در سال پنجم با یک ارک (Orc) فراماسونری هم کلاس بودیم. سربه هوا بود و کمی ناظریف، کله اش بوی ماکارونی می داد و گاهی آیس تی با اسانس غربت می مالید، اسمم را احمدرضا گذاشته اند، هنوز کامل ریشم در نمی آید، صدایی قار دارم و عقلی نیمه با پسوند نصفه، خطم شبیه میرزای علی دلواری است، با دماغم گرافیتی می کشم، ساعت ۶:۱۰ صبح به دنیا آمده ام، خون ایرانی در رگم در حال وول خوردن است، جهان های موازی را دوست دارم، مادرم می گوید بدنیا اومدی چهار کیلو بودی و من می خندم و از خجالت آب می شوم چون تحملم مشکل است، کاغذ خسته شد و افکارم افگار، خودکار را زمین می گذارم، چشم هایم را می بندم من هجده ساله شده ام…!

[polldaddy rating=”3089208″]

ذیل نامه: در این عکس شما شیخ را پس در تفکر در مورد مسائل روز فلسفه و املت نامه می بینید و بر آشفتگی ایشان در عکس مذبور به خوبی قابل مشاهده است…!

ذیل نامه دوم: زاد روزم مبارک(چقدر خودم و تحویل می گیرم!)

ذیل نامه سوم: نظرتان رو حتما در مورد نوشته ام بیان کنید احساستم قلنبه شد و یهو یه غلی زد…!

از همین دست نوشته‌ها

۴ دیدگاه

  1. همه فرشته ها سکوت کرده بودند . . . بالاخره یکی جرات کرد و پرسید : چرا شیشه گرد (powder) خرعبل خالی افتاده اینجا ؟ نفس هیچکدوم از فرشته ها در نمی یومد ، آخه معمولا فرشته ها عادت ندارند اشتباه کنند . یک فرشته کوچک دوبال ( فرشته ها به چند نوع با تعداد ۲،۳و۴ بال تقسیم می شوند . ت.ن.) که خیلی هم خجالتی بود گفت : این تمام پودرخزعبلی بود که برای ترکیب با خاک آدم های مدل ۱۹۰۰ تا ۲۰۲۰ داشتیم . . . یعنی چی شده ؟ حالا باید چه کرد ؟؟ لحظاتی سنگین در سکوت و تفکری ملکوتی سپری شد . ( چند لحظه بعد . . . ) فرشته چهار بال نورانی و بسیار دانا که اتفاقا رئیس پژوهشگاه مواد و کانی های پایه تولید انسان کهکشان راه شیری هم بود گفت : حالا مهم نیست که بال کی به شیشه گیر کرده و ریخته روی این گلوله گلی ، امیدوارم این نمونه هم مثل اون دفعه که آذر ۶ سال پیش قوطی قهوه برزلیلن برگشته بود روی گل اون بنده خدا ، مشکلی پیش نیاد . بی خیال ، خوب ورز بدیدش و ازش یه آدم بسازید . ببخشید قربان (یه فرشته سه بال گفت) باهاش چی بسازیم ؟ سیاستمدار،نقاش،مهندس هوافضا،سرآشپز …؟ نمی دونم (فرشته چهار بال گفت) هرچی می سازید مثل همون یارو تنها باشه ، اگر ستاره شناس هم باشه بد نیست چون کهکشان ها برای جا دادن این همه پودر خزعبل که توی خاکش قاطی شده ، پتانسیل مناسبی دارند ( و البته او کلمه پتانسیل رو با تاکید و خیلی باپرستیژ ادا کرد ) .
    و اینجوری بود که در چنین روزی ذخیره خزعبلات ۱۲۰ سال کره زمین به دنیا آمد تا اثبات کنه یه قوطی قهوه بریزیلین چند من (man) کره (butter) داره . . .
    تولد شیخ المعانی شلغم الدنیا و الدین سمنانی بر همه دوستداران املت و املت نامه مبارک . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.